Opinie o Nas

Kolczyki z perłami owalne FOGILA silver

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 119,00 zł 119.00

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych
Pin It

Opis

 

Jeśli szukasz nietuzinkowych, wiszących kolczyków z perłami, to wybierz model FOGILA silver. Geometryczny motyw znajdujący się przy sztyfcie w połączeniu z nieregularną perłą jest wyjątkową propozycją do niezwykłych stylizacji. Perły są ponadczasowe, i absolutnie dodają szyku.

Specyfikacja kolczyków:

Długość kolczyków: 4,60 cm

Szerokość kolczyków: 1,50 cm

Kolor: srebrny, perłowy

Rodzaj zapięcia: sztyft

Waga kolczyka: 4,20 g

Kolczyki wykonane ręcznie z pereł szklanych , oraz mosiądzu rodowanego

Czas realizacji:

Zgodnie z informacją w formularzu. Jeśli potrzebujesz modyfikacji - na pewno da się załatwić!

 

 

Ozdoby z serii KOKONET HANDMADE collection wykonywane są ręcznie i pakowane w pudełka z certyfikatem ECO FRIENDLY, z zachowaniem zasad i zgodnie z duchem less waste. W środku pudełka znajduje się również eko wypełnienie, które na czas transportu zabezpieczy biżuterię przed uszkodzeniem, a po dotarciu do Ciebie będziesz je mogła ponownie wykorzystać. Do pakowania ozdób z tej kolekcji nie używamy ani grama plastiku. 

 

Charakterystyka

Kolor oprawy Srebrny
Długość kolczyków od 2 cm do 5cm

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Tel: 515 515 461 | Email: sklep@kokonet.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl