Czas realizacji i koszty dostawy
 
Oferujemy kilka form dostawy i płatności:

Koszt:
Jest uzależniony od formy płatności, oraz łącznej wartości zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi jeden koszt dostawy. Zamówienia o wartości powyżej 199 zł wysyłane są bezpłatnie.

 

PŁATNOŚĆ Z GÓRY
Rodzaj formy wysyłki Cena Przewidywany czas dostawy
List polecony ekonomiczny
5,90zł
5dni
Paczkomaty InPost
10,90zł
 3dni
Pocztex 48
11,50zł  2dni
Kurier GLS 11,90zł
 1-2dni
 
 
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
Rodzaj formy wysyłki Cena Przewidywany czas dostawy
Pocztex 48
14,50zł  2dni
Kurier GLS 14,90zł
 1-2dni
 
 
Uwaga!
Przewidywany czas dostawy to nie gwarantowany czas dostawy - jest to uśredniony czas dostawy dla większości przesyłek. Może być krótszy, lub wydłużyć się na skutek zaginięcia, stracenia lub innych okoliczności. Po przekroczeniu powyższych przewidywanych terminów dostarczenia prosimy o kontakt z Naszym biurem obsługi Klienta (biuro@kokonet.pl).
 
 

 

Czas realizacji i odbioru zamówienia

 

Każde zamówienie w przypadku płatności przelewem, płatności online lub deklaracji płatności za pobraniem wysyłamy w ciągu 24h.
UWAGA!
Przy płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na Naszym koncie.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie Paczkomacie przez okres 3dni roboczych.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia poprzez Kuriera GLS, paczka będzie dostarczona na wskazany adres.
UWAGA!
Żaden kurier nie ma obowiązku wcześniejszego kontaktu na numer telefonu, jest to dobrowolna inicjatywa!. Następują dwie próby dostarczenia, w razie niepowodzenia przesyłka wraca do Nas, co wiąże się z koniecznością poniesienia opłat za transport paczki.

Jeżeli wybrałeś odbiór poprzez Pocztę Polską (pocztex48, list polecony), przesyłka zostanie nadana na wskazany adres, a w razie Twojej nieobecności doręczyciel pozostawi Ci awizo, na podstawie którego masz 14dni na odbiór przesyłki w placówce poczty właściwej dla Twojego obszaru zamieszkania.

 

Tel: 515 515 461 | Email: sklep@kokonet.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl