Opinie o Nas
FAQ

1. Z czego wykonana jest biżuteria ślubna KOKONET.pl?

Biżuteria klasy premium Naszej marki to specjalnie zaprojektowany, antyalergiczny stop jubilerski - zabezpieczony przed czernieniem. Kamienie zastosowane w biżuterii ślubnej to cyrkonie Austrian Cubic Zirconia klasy AAA+. Oprawiane ręcznie, co dodatkowo wpływa wysoką estetykę. Ażurowa konstrukcja biżuterii jest zaprojektowana po to, aby zapewnić jej maksymalną lekkość. Biżuteria jest wolna od kadmu, niklu, ołowiu oraz litu.

2. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia to 24h od złożenia kompletnego zamówienia w Naszym sklepie (nie dotyczy kategorii HANDMADE). Produkty wysyłamy w dni robocze.

3. Czy mogę wymienić lub zwrócić towar?

Tak. Każdemu Konsumentowi przysługuje prawo do zwrotu lub wymiany produktów zakupionych u Nas. Można tego dokonać w ciągu 14 dni od odbioru przedmiotów. W przypadku biżuterii ślubnej zwrot możliwy jest podczas gdy metki produktowe nie zostały naruszone, biżuteria zostanie odesłana w oryginalnym opakowaniu i nie nosi śladów użytkowania. Postępowanie opisane w zakładce "Zwroty i reklamacje".

4. Czy biżuteria ślubna posiada gwarancję?

Tak. Gwarancja przyznawana jest na okres 2 lat.

5. Czy dokonują Państwo zmian w biżuterii?

Niestety nie dokonujemy zmian w istniejącej biżuterii. Zmiany mogą być wykonywane samodzielnie po zakupie, jednak wraz z ich wykonaniem traci się możliwość zwrotu / wymiany oraz gwarancję.

6. Czy wysyłają Państwo za granicę?

Tak. Wysyłamy Nasze produkty w każde miejsce na świecie.

 

Tel: 515 515 461 | Email: sklep@kokonet.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl