Srebrny naszyjnik ślubny z perłami w kształcie kropli PAULA silver
Opis
Długi srebrny łańcuszek z wiszącą zawieszką z perełkami w kształcie kropel optycznie wysmukla sylwetkę i podkreśla charakter stylizacji. Załóż go jeśli suknia ma głęboki dekolt, a ty chcesz go ozdobić gustowną biżuterią. Perły błyszczą satynowym połyskiem dodając uroku.
Wymiary i kolor naszyjnika:
Długość naszyjnika: 43,00 cm + 6,00 cm regulacji
Długość zawieszki: 5,50 cm
Szerokość zawieszki: 0,70 cm
Kolor: srebrny, perłowy
Naszyjnik wykonany ręcznie ze stali nierdzewnej oraz pereł szklanych
Czas realizacji:
Zgodnie z informacją w formularzu. Jeśli potrzebujesz modyfikacji - na pewno da się załatwić!
Ozdoby z serii KOKONET HANDMADE collection wykonywane są ręcznie i pakowane w pudełka z certyfikatem ECO FRIENDLY, z zachowaniem zasad i zgodnie z duchem less waste. W środku pudełka znajduje się również eko wypełnienie, które na czas transportu zabezpieczy biżuterię przed uszkodzeniem, a po dotarciu do Ciebie będziesz je mogła ponownie wykorzystać. Do pakowania ozdób z tej kolekcji nie używamy ani grama plastiku.
Charakterystyka
| Kolor kamienia | Cristal |
| Kolor oprawy | Srebrny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Tel: 515 515 461 | Email: sklep@kokonet.pl

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.